SFU’s landskontor består af holdet neden for. Se hvem du skal kontakte for at få svar på dit spørgsmål. Vi vil altid meget gerne hjælpe.

LANDSFORMAND

Spørgsmål vedr. SFU’s politik, udtalelser og presse.

Jacob Klivager
jacob@sfu.dk
Tlf. 61 30 51 17

LANDSSEKRETÆR

Spørgsmål vedr. SFU’s organisation og kampagner.

Esther Bæk
esther@sfu.dk
Tlf. 52 73 11 58

LANDSKASSERER

Victor Ottosen
victor@sfu.dk
Tlf. 26 28 80 27

Spørgsmål vedr. SFU’s økonomi, lokal økonomi og betaling for dit medlemskab.

ORGANISATIONSKONSULENTER

Spørgsmål vedr. SFU’s lokale afdelinger og distrikter. Se fordelingen af distrikterne under hver organisationskonsulent.

Matthias Ulberg
mu@sfu.dk
Tlf. 30 25 62 88

For distrikterne: Århus, Fyn, Kronjylland, København, Nordjylland og Storstrøm.

Kontakt desuden for spørgsmål for SFU’s faglige arbejde og RESPEKT-kampagne.

Sofus Malte Rønberg
smr@sfu.dk
Tlf. 28 69 68 96

For distrikerne: Midtjylland, Midtsjælland, Nordkøbenhavn, Nordsjælland, Sydvestjylland, Sønderjylland, Trekanten, Vestegenen, Vestjylland og Vestsjælland.

ADMINISTRATIV MEDARBEJDER

Kira Marie Peter-Hansen
kh@sfu.dk
Tlf. 26 18 87 49

Kontakt for spørgsmål om administration og medlemskab.

KURSUS- OG EVENTMEDARBEJDER

Christopher E. B. Ilfeldt
ilfeldt@sfu.dk
Tlf. 53 83 39 83

Kontakt for spørgsmål vedrørende SFU’s større arrangementer.

GRAFISK DESIGNER

Anton Vigen Smolarz
anton@smolarz.dk
Tlf. 60 83 50 08

Står for SFU’s grafiske udtryk, samt design af materialer til såvel nationale som lokale kampagner.

RENGØRINGSMEDARBEJDER

Sofie Carlø

 

BOGHOLDERI

Linda Bonde
linda@sfu.dk