DISTRIKT ÅRHUS

SFU Århus Midt: Sofie Lippert Troelsen sofie@allegaardsvej.dk 26 19 25 54
SFU Århus Vest: Kontakt sfungdomaarhus@gmail.com
SFU Århus Syd: Rasmus Gustafsson rasmus1398@gmail.com 61 79 67 97
SFU Århus Nord: Esther Rørbæk Hørby superhero.esther@gmail.com 21 12 15 52

Eller kontakt sfungdomaarhus@gmail.com hvis du er tvivl

SFU Odder: Kontakt SFU’s landskontor eller kontaktperson for SFU Århus

DISTRIKT FYN

SFU Middelfart og omegn: Vitus Juel Enemærke Vitus@juelenemaerke.dk 42 79 27 00
SFU Odense: Solvejg Busborg s_busborg@hotmail.com 42 31 63 61
SFU Nyborg: kontakt SFU’s landskontor sfu@sfu.dk 35 36 17 77
SFU Svendborg: kontakt SFU’s landskontor sfu@sfu.dk 35 36 17 77

DISTRIKT KØBENHAVN

Distriktssekretærer SFU København: Amalie Bruun Jensen amalie@brujen.dk 30 52 20 52 og Ask Harsløf askharslof@gmail.com 23 60 96 53
SFU Frederiksberg: Anna Brændemose anna@sfu.dk 26 23 81 54
SFU Amager: Phillip Østergaard phillip@version-2.dk 61 68 27 22

DISTRIKT KRONJYLLAND

SFU Favrskov: Amalie Schmidt amaliesch@gmail.com
SFU Randers: Kontakt SFU’s landskontor eller kontaktpersonen for SFU Favrskov

DISTRIKT TREKANTEN

SFU Kolding: Katrine Ringbæk k.squash@hotmail.com 28 59 54 20
SFU Horsens: Susi Robinson-Bendsen susrob91@gmail.com 28 26 64 40
SFU Vejle: Aske Vindum Skipper askeskipper01@gmail.com 27 57 85 29

DISTRIKT MIDTJYLLAND

SFU Silkeborg: Anna Bjerre Johansen abj5676@gmail.com  31 47 75 47
SFU Viborg: Kasper Kristensen kaspervgk@gmail.com 42 25 86 11
SFU Herning: Emma Thorup Jacobsen disturbed_fan_@hotmail.com 26 17 85 99

DISTRIKT MIDTSJÆLLAND 

SFU Køge: Andreas Berendt Bæk andreasbbaek@gmail.com 27696000 og Sofie Carlø sofie.roenholt@icloud.com 28147814
SFU Roskilde-Lejre: Hannah Ketzel hannahskf@gmail.com 60 16 37 80

DISTRIKT NORDJYLLAND

SFU Aalborg: Matthias Ulberg Kristensen matthiasuk@gmail.com 30 25 62 88
SFU Frederikshavn: Matthias Ulberg Kristensen matthiasuk@gmail.com 30 25 62 88

DISTRIKT NORDKØBENHAVN 

SFU Gladsaxe: Emilie Esmann Andersen Emilie@esmannandersen.dk 22 51 01 93
SFU Lyngby: Oliver Henriksen oenriksen@gmail.com 30 23 44 79

DISTRIKT NORDSJÆLLAND

SFU Hillerød: Mikkel Rude mikkel.rude.voldborg@gmail.com 41 61 5255
SFU Helsingør: Kontakt SFU’s landskontor sfu@sfu.dk 35 36 17 77
SFU Frederikssund: Kontakt SFU’s landskontor sfu@sfu.dk 35 36 17 77

DISTRIKT SØNDERJYLLAND

SFU Aabenraa: Jonas Ravn jobberavn@gmail.com 22 97 40 12
SFU Tønder: Signe Kristensen signe.rk@live.dk 29 61 33 07
SFU Haderslev: kontakt SFU’s landskontor eller distrikssekretæren for SFU Sønderjylland.

DISTRIKT STORSTRØM 

SFU Næstved, SFU Guldborgssund og SFU Vordingborg: Kontakt SFU’s landskontor

DISTRIKT SYDVESTJYLLAND 

SFU Esbjerg-Ribe: Emil Bøtcher Jensen emilboetcher@hotmail.com 29 80 32 06

DISTRIKT VESTEGNEN

SFU Vestegnen: Peter Christensen pc29910597@gmail.com 22 22 05 46

DISTRIKT VESTJYLLAND

SFU Holstebro: Johanne Poulsen johanne.poulsen@aol.com 42 97 75 00 og Jenina Raahauge frk.raahauge@hotmail.com 60 15 51 26
SFU Ringkøbing-Skjern: Johannes Korsdal Nielsen johannes@korsdal.dk 60 71 45 06

DISTRIKT VESTSJÆLLAND

SFU Sorø-Slagelse: Marie Hoppe Marie.eline.hoppe@gmail.com 23 92 87 67
SFU Kalundborg: kontakt SFU’s landskontor eller distriktssekretæren for SFU Vestsjælland
SFU Holbæk-Odsherred: kontakt SFU’s landskontor eller distriktssekretæren for SFU Vestsjælland