DISTRIKT ÅRHUS
Distriktsekretærer for SFU Århus: Lasse Thang Jørgensen – lassethang@hotmail.com – 60 24 38 52
SFU Århus Midt: Sofie Lippert Troelsen – sofie@allegaardsvej.dk – 26 19 25 54
SFU Århus Vest: Kontakt sfungdomaarhus@gmail.com
SFU Århus Syd: Rasmus Gustafsson – rasmus1398@gmail.com – 61 79 67 97
SFU Århus Nord: Esther Rørbæk Hørby – superhero.esther@gmail.com – 21 12 15 52

DISTRIKT FYN
Disstriktsekretærer for SFU Fyn: Simon Guldbrandsen – Skaaning simonguldbrandsen@outlook.com – 81 90 82 37
Emma Hersø Rasmussen – emseherso@gmail.com – 53 35 22 49
Aleksander Mikael Jensen – aleksander.m.jensen@gmail.com – 81 90 82 37
Lokalafdelinger
SFU Middelfart og omegn: Simon Guldbrandsen Skaaning – simonguldbrandsen@outlook.com – 81 90 82 37
SFU Odense: Jon Wollf Madsen – jonwolff1998@hotmail.dk – 60 53 05 51 g
SFU Nyborg: kontakt SFU’s landskontor sfu@sfu.dk 35 36 17 77
SFU Sydfyn og Øerne: Nanna Kræmmer – nannabyvej@gmail.com – 29 87 81 14 og Yasmin Bach – yasminbach@icloud.com – 23 42 66 46

DISTRIKT KØBENHAVN
Distriktsekretærer SFU København: Amalie B. Jensen amalie@brujen.dk 30 52 20 52 og Ask Harsløf askharslof@gmail.com 23 60 96 53
SFU Frederiksberg: Anna Brændemose anna@sfu.dk 26 23 81 54
SFU Amager: Olina Svendsen olina.korsbjerg@hotmail.com 30 13 57 74

DISTRIKT KRONJYLLAND
Kontakt SFU’s Landskontor
SFU Favrskov: Amalie Schmidt amaliesch@gmail.com

DISTRIKT TREKANTEN
Distriktsekretærer for SFU Trekanten: Jeppe Riis jeppe.riis1@gmail.com 20 40 67 52
Kolding: Katrine Ringbæk k.squash@hotmail.com 28 59 54 20
SFU Horsens: Susi Robinson-Bendsen susrob91@gmail.com 28 26 64 40
SFU Vejle: Aske Vindum Skipper askeskipper01@gmail.com 27 57 85 29

DISTRIKT MIDTJYLLAND
Distriktsekretær SFU Midtjylland: Oscar O’Shea osca0333@gmail.com 30 49 50 22
SFU Silkeborg: Anna Bjerre Johansen abj5676@gmail.com  31 47 75 47
SFU Viborg: Kasper Kristensen kaspervgk@gmail.com 42 25 86 11
SFU Herning: Emma Thorup Jacobsen disturbed_fan_@hotmail.com 26 17 85 99

DISTRIKT MIDTSJÆLLAND
Distriktsekretær SFU Midtsjælland: Joakim Lindahl lindahl.joakim@gmail.com 61 33 28 57 og David Raun Senderovitz david.senderovitz@live.dk Tlf. 50 46 47 11
SFU Køge: Andreas Berendt Bæk andreasbbaek@gmail.com 27696000 og David Raun david.senderovitz@live.dk 50 46 47 11
SFU Roskilde-Lejre: Hannah Ketzel hannahskf@gmail.com 60 16 37 80

DISTRIKT NORDJYLLAND
Distriktsekretærer: Kathrine Carn kathrinecarn@gmail.com 53 24 80 71
SFU Aalborg: Lasse Hjorthøj lassehjorthoj@gmail.com 20 93 29 12
SFU Frederikshavn: Matthias Ulberg Kristensen matthiasuk@gmail.com 30 25 62 88

DISTRIKT NORDKØBENHAVN
Distriktsekretærer Emilie Esmann Andersen Emilie@esmannandersen.dk 22 51 01 93 og Helena Brandt Jensen hele4267@gmail.com 50 45 65 34
SFU Gladsaxe: Emilie Esmann
SFU Herlev: Noah Jensen noahduun1@gmail.com 42 55 45 10
SFU Lyngby: Oliver Henriksen oenriksen@gmail.com 30 23 44 79

DISTRIKT NORDSJÆLLAND
Distriktsekretærer: Lucas Antonio Madsen lucas.madsen@yahoo.dk 20 98 57 99
SFU Hillerød: Mikkel Rude mikkel.rude.voldborg@gmail.com 41 61 5255
SFU Helsingør: Martin Holmgaard MartinJTurbu@gmail.com 60 15 43 48
SFU Frederikssund: Kontakt SFU’s landskontor sfu@sfu.dk 35 36 17 77

DISTRIKT SØNDERJYLLAND
Distriktsekretærer: Christina Møller christinanvmoeller@gmail.com 50 56 14 51 og Katrine Sørensen katrine-liv@hotmail.com 26 37 09 98
SFU Aabenraa: Jonas Ravn jobberavn@gmail.com 22 97 40 12
SFU Tønder: Signe Kristensen signe.rk@live.dk 29 61 33 07
SFU Haderslev: kontakt SFU’s landskontor eller distrikssekretæren for SFU Sønderjylland.

DISTRIKT STORSTRØM
SFU Næstved, SFU Guldborgssund og SFU Vordingborg: Kontakt SFU’s landskontor

DISTRIKT SYDVESTJYLLAND
Distriktsekretær: Anders Oxenvad a.oxenvad@gmail.com 26 27 89 54

DISTRIKT VESTEGNEN
Distriktsekretær: Pernille Hermansen pbhermansen@gmail.com 51 89 39 80

DISTRIKT VESTJYLLAND
Distriktsekretærer: Alexander Trabjerg alexandertrabjerg@gmail.com 20 69 73 77 og Johannes Korsdal Nielsen johannes@korsdal.dk 60 71 45 06
SFU Holstebro: Johanne Poulsen johanne.poulsen@aol.com 42 97 75 00 og Jenina Raahauge frk.raahauge@hotmail.com 60 15 51 26
SFU Ringkøbing-Skjern: Johannes Korsdal Nielsen johannes@korsdal.dk 60 71 45 06

DISTRIKT VESTSJÆLLAND
Distriktsekretær: Aske Carøe aske-caroe@hotmail.com 21 30 11 24
SFU Sorø-Slagelse: Marie Hoppe Marie.eline.hoppe@gmail.com 23 92 87 67
SFU Kalundborg: kontakt SFU’s landskontor eller distriktssekretæren for SFU Vestsjælland
SFU Holbæk-Odsherred: kontakt SFU’s landskontor eller distriktssekretæren for SFU Vestsjælland